Opcje przeglądania

Grafiki na prezent dla marzycieli

Wyjątkowe obrazy na prezent dla stawiających sobie duże cele, dla marzycieli, dla podróżników, dla tych którzy wiedzą czego chcą i dla tych którzy idą pod prąd. Jeżeli chcesz przypomnieć komuś, że go wspierasz, że stoisz obok, a może czekasz - wybierz grafikę, która powie więcej niż 1000 słów.

Grafiki Dreams

Grafiki Dreams to coś więcej niż plakat z księżycem

Plakaty moon, La lune, księżyc, jeżeli zależy Ci na wyjątkowy przekazie i oryginalnym designe sprawdź ofertę grafik z cyklu Dreams, w których księżyc przestaje być po prostu księżycem. Daj się porwać magii marzeń i wyrusz w inspirowaną grafikami podróż.

Na zdjęciu grafiki w formacie w ramach Ikea z białym passe-partout.

realizacje krystyna siwek grafika Dreams

Na zdjęciu grafiki w formacie 50x70 cm w ramach Ikea z białym passe-partout 70x100 cm.

oryginalne-grafiki-na-sciane

Grafiki na prezent dla Niej, na prezent dla Niego

Unikatowe grafiki to wyjątkowy prezent dla wyjątkowej osoby. Szukając upominku dla bliskich nam osób skupiamy się na tym, żeby podkreślić nim także nas stosunek do niej, okazać jak bardzo jest dla nas ważna. Grafika Dreams wyrazi więcej niż słowa, a obdarowanej osobie będzie przypominać o ważnym aspekcie  - jestem z Tobą gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz, marz, twórz, sięgaj po rzeczy wielkie. Nienarzucająca się symbolika pozwala dostrzec w grafikach znacznie więcej znaczeń, które będą inne każdego odbiorcy.

Inspiracja dla grafik Dreams

Osobiście jestem niepoprawną marzycielką, ale chyba większość z nas lubi patrzeć na niebo pełne gwiazd i księżyc sięgając przy tym myślami daleko w przestrzeń. Graficzną isnpiracją dla marzeń i pragnień była lektura Małego Księcia. Bardzo lubię cykl Dreams i mam nadzieję, że będzie inspiracja dla wielu z Was.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl