Grafiki do salonu

Kolekcja oryginalnych grafik artystycznych do salonu, która stworzy we wnętrzu nieprzeciętny efekt. Sztuka stanowi duszę wnętrza, odzwierciedla emocjonalność i wrażliwość właściciela. Grafiki do salonu mojego autorstwa charakteryzuje elegancja i ponadczasowy minimalizm. W swoich grafikach pozostawiam przestrzeń na indywidualną interpretację odbiorcy. Grafiki nie narzucają się swoim charakterem, przykuwając jednocześnie uwagę. Subtelność kształtów i symboli pobudza wyobraźnię, przywołując ciepłe emocje.

Grafiki do salonu

Nowoczesne grafiki w salonie

Pod z pozoru prostą kreską, która wyłania się spod ręki artystki, kryją się prawdziwe emocje - miłość, radość, bliskość..

Oryginalność grafik stworzy w salonie miejsce, które będzie emanowało ciepłem. Oryginalna sztuka posiada w sobie wartość dodaną, to nieuchwytne "coś", które przykuwa uwagę, skłania do refleksji, kontemplacji, wycisza.

Dlaczego warto wybrać oryginalne grafiki do salonu?

To osobiste odczucia powinny nam podpowiedzieć, dlaczego chcemy kupić ten czy inny obraz, bo obcowanie ze sztuką powinno sprawiać nam przyjemność. Wybierając oryginalne grafiki do salonu mamy:

1. Gwarancję,  że salon, sypialnia, gabinet zyska niebanalny design.

2. Sztuka stanowi dusze wnętrza, odzwierciedla emocjonalność i wrażliwość właściciela. Sztuka towarzyszyła nam od zalania dziejów, bo każdy z nas posiada indywidualną wrażliwość na piękno. Otaczamy się przedmiotami, w których towarzystwie czujemy się dobrze, dlatego warto spędzić trochę czasu na wyborze obrazu, grafiki do salonu. Znalezienie grafiki, która ma to "coś" sprawi, że nas salon stanie się przyjazną przestrzenią dla naszych myśli i emocji.

3. Ręcznie wykonana grafika na artystycznym papierze, sygnowana podpisem i tłoczoną pieczęcią artysty sama w sobie jest jakością, której nie odda wydruk czy plakat (lub zdjęcia grafik na mojej stronie ;) W rzeczywistości  moje grafiki emanują swoją wyjątkowością, o czym świadczą min. opinie.

4. Salon jest bardzo często centralną częścią mieszkania, to tu toczy się nasze życie rodzinne, tu spotykamy się ze znajomymi, tu zatapiamy się w fotelu z filiżanka lub kubkiem kawy, warto stworzyć w nim miejsce, które będzie współgrało z naszym ja.

Grafiki czarno-białe - elegancki minimalizm w salonie

Lekka, minimalistyczna forma wyrazu grafik podkreśli elegancję białego salonu z czarnymi i szarymi dodatkami.  Do takich wnętrz idealna będzie oprawa czarna z białym passe-partout. Grafiki w salonie na zdjęciu mają rozmiar 40x50 cm i zostały oprawione w ramy Ikea 50x70 cm.

grafiki-do-salonu   

Czarno-białe grafiki do salonów loft, industrial

Czarno-biała ekspresyjna forma wyrazu zawarta w grafikach współgra również z wnętrzami w stylu loftowym, industrialnym, cegłom na ścianie i betonem. Grafiki w salonie na zdjęciu pochodzą z cyklu Point of Balance, rozmiar grafik 70x100 cm, oprawione w czarną aluminiową ramę w tym samym rozmiarze.

grafiki do salonu loft

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl