Zestaw plakatów do salonu lub sypialni

Stwórz wyjątkową i niepowtarzalną galerię ścienną wybierając spośród wielu dostępnych grafik ręcznie malowanych na wysokiej jakości papierze. Możesz swobodnie łączyć z sobą grafiki z różnych cykli tworząc własną historię. Przygotowałam kilka gotowych zestawów, które mogą być inspiracją. Grafiki można łączyć również z fotografiami.

Pod z pozoru prostą kreską lub kształtem kryją się prawdziwe emocje. Miłość, namiętność, przyjaźń, radość, bliskość. Zadbaj o pozytywne emocje w swoim wnętrzu :)

Galeria ścienna - inspiracje

Jak stworzyć galerię ścienną w salonie, sypialni?

  1. Wybierz motyw przewodni galerii ściennej - motywem przewodnim może być kolor, temat, mogą to być już zgromadzone zdjęcia, grafiki, które rozbudujesz o kolejne. Nadając galerii ściennej osobisty charakter stworzysz pozytywne miejsce w salonie.
  2. Zaprojektuj galerię - obejrzyj kilka wizualizacji, pomysłów i zrób własny projekt. Możesz to zrobić na kartce lub rozkładając na podłodze ramki. Dla wielu osób zaprojektowanie galerii na kartce może być trudne do zwizualizowania. Prostym trikiem jest wycięcie formatek z kartonu/papieru pakowego prostokątów o wymiarach przyszłych ram i rozłożenie ich na podłodze (kartki mogą się przydać jako pomoc do wieszania ram). Jeszcze łatwiej, jeżeli masz już zakupione ramki. Zacznij od największej ramki dokładając do niej kolejne formaty. 
  3. galeria-scienna-jak-zaplanowac
  4. Wybierz fotografie, grafiki, plakaty. Możesz zaczęć od kilku i stopniowo dobierać kolejne. Sama w swojej galerii mam jeszcze kilka pustych ram, które czekają na zdjęcia z kolejnych podróży. Wskazówka - jeżeli wybrane fotografie, grafiki sa w różnej tomacji kolorystycznej i chcesz zapewnić swojej galerii harmonijny charakter warto wybrać ramy z białym passe-partout, które nada całości lekkości.
  5. Zawieszenie ram - i tu pojawia się wyzwanie. Jeżeli układ ram nie jest symetryczny możemy je kolejno odznaczać na ścianie. Jeżeli jednak nasz galeria ma osie symetrii wtedy najlepiej posłużyć się wcześniej wspomnianymi kartkami, które przycieliśmy do wielkości ram. Przyklejenie kartek na ścianie znacząco ułatwia zawieszenie ram. Warto użyć poziomnicy i wyznaczyć główne osie symetrii, wzdłuż których rozmieścimy ramy.
  6.  
  7. Do montażu ram możemy użyć specjalnych taśm lub tradycyjnie - wywiercić dziury. Trik - jeżeli korzystamy z szablonów kartek - warto na nich zaznaczyć przed przyklejeniem do ściany miejsce na dziurę (w miejscu w którym znajduje się zawieszka ramy), zwłaszcza jeżeli zakupiliśmy ramy różnych producentów, każdy stosuje inne rozwiązania na różnych wysokościach. Ułatwia to odznaczenie miejsca wiercenia na ścianie.

Zestawy plakatów - inspiracje

Autorskie plakaty mojego autorstwa możesz łączyć z własnymi fotografiami, tworząc w ten sposób we wnętrze pozytywną atmosferę, miejsce pełne pozytywnych emocji, które stanie się inspiracją każdego dnia.  Możesz skorzystać z gotowych zestawów, albo uruchomić wyobraźnię i stworzyć swój zestaw, który opowie waszą historię. Sprawdź ofertę ręcznie wykonanych grafik, które wprowadzą do wnętrza sztukę. Grafiki można z sobą swobodnie łączyć. Więcej inspiracji znajdziesz tutaj.

zestaw plakatów do salonu zestaw plakatów do salonu 1

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl