Duży obraz 150x180 cm Point Of Balance

Dostępność: SPRZEDANY
Cena: 2 500,00 zł 2500.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 5
Kod produktu: 20230708 3

Opis

Obraz wielkoformatowy malowany tuszem na płótnie

Obraz wykonany w technice mix media tradycyjnymi tuszami. Malarstwo abstrakcyjne intryguje i pobudzają wyobraźnie. Obraz z fakturą. Technika wykonania obrazu wprowadza głębię. Nieoczywista forma prowokuje umysł, pobudza myśli i skojarzenia. Forma i kolorystyka obrazu podkreśli charakter nowoczesnej przestrzeni. Sygnatura artystki i certyfikat na odwrocie obrazu.

Wymiary obrazu:

wys.x szer.: 150x180 cm

Technika i media:

Obraz ręcznie malowany w technice mix media na płótnie bawełniano-lnianym, tusze, zabezpieczony werniksem. Solidne, grube krosna sosnowe.

Kolorystyka obrazu:

Szary, czarny, biały. Zdjęcia zbliżeń obrazu zostały wykonane celowo w różnym oświetleniu, pozwoliło to ukazać paletę kolorystyczną i detale zmieniające się w zależności od barwy i natężenia światła. Zdjęcia obrazu nie oddają całego piękna przenikających się struktur, które jest w stanie wychwycić jedynie ludzkie oko.

Rama:

Obraz jest sprzedawany bez oprawy, boki zamalowane, gotowy do powieszania.

Dostawa:

Dbam nie tylko o jakość malowanych obrazów, ale również o bezpieczeństwo wysyłki. Obrazy są starannie i solidnie zapakowane, zabezpieczone przed wilgocią i uszkodzeniem mechanicznym. Obrazy są wysyłane kurierem, dodatkowo ubezpieczone.

Duże obrazy XXL do salonu, gabinetu

Potencjał sztuki we wnętrzach doceniają przede wszystkim osoby wrażliwe na piękno, nic tak nie nobilituje wnętrza jak sztuka. Wybierając do salonu obraz na płótnie lub grafikę artystyczną, otrzymujesz gwarancję, że kupujesz niepowtarzalny i oryginalny design. Unikalność ręcznie stworzonego dzieła, będącego efektem przemyśleń i wyrazu twórczego artysty to wartość, która wnosi do wnętrza nową jakość. W dobie wydruków oryginalna sztuka nabiera dodatkowego znaczenia. Salon jest miejscem, w którym spędzamy dużą część dnia, obcowanie z obrazem powinno nam dostarczać pozytywnych wrażeń. Zatapiając się w wygodnym fotelu z filiżanką ulubionej kawy lubimy zatrzymać na chwilę swoje myśli - obcowanie ze sztuką bardzo pomaga w wewnętrznym wyciszeniu się. Sztuka zmusza nas do mimowolnej kontemplacji.

Malarstwo współczesne - młoda sztuka

Należę do artystów młodego pokolenia, a moje obrazy zostały docenione przez polskich i zagranicznych kolekcjonerów. Tworzę głównie  obrazy w 3 nurtach abstrakcje figuratywne, surrealistyczne i minimal-art. Sztuka towarzyszy człowiekowi od początku istnienia. Potrzebujemy otaczać się pięknem, wchodzić w relacje ze sztuką, która ma różne wymiary. Pobudza, inspiruje, uczy innego spojrzenia.

Dane techniczne

Rozmiar inny rozmiar
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl