Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Rzeźba tors, duże rzeźby sylwetek damskich i męskich wykonane z gliny

Oryginalne rzeźby, figury popiersia, torsu. Rzeźba sylwetek damskich i męskich zostały wykonane z gliny na stalowej konstrukcji osadzone na surowym,betonowym postumencie, który podkreśla ich nowoczesny charakter. Rzeźby z cyklu NUDE to ekspresja siły przy jednoczesnym manifeście ulotności. Rzeźby torsów kobiecych i męskich są niezwykle osobliwa również ze względu na efekt jaki wywołuje oglądana z bliska, z uwagi na bogactwo szczegółów i szlachetność wykończenia.

Rzeźby tors, popiersie

Rzeźba sylwetki kobiety i mężczyzny

Cykl NUDE jest kolejną wariacją na temat ludzkiego ciała, pojmowanego nie tylko w wymiarze materialnym, lecz przede wszystkim duchowym. W cyklu rzeźb Nude skupiłam się bardziej na fizycznej zmysłowości i ekspresji siły jaką daje sama bryła, kształt.

Rzeźba tors

Tors to rzeźba korpusu sylwetki ludzkiej bez rąk i nóg, zazwyczaj bez głowy. W rzeźbie współczesnej bardzo często torsy zyskują nową ekspresję abstrakcyjną.

Najczęściej do ekspozycji tego rodzaju rzeźb wykorzystywany jest wysoki postument, mniejsze rzeźby torsów i popiersi najczęściej stawiamy na komodach.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl