Obraz surrealizm 50x70 Jej żywioły

Dostępność: SPRZEDANY
Cena: 900,00 zł 900.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 5
Kod produktu: 20230919 18

Opis

Obrazy surrealistyczne, ręcznie malowane na płótnie lnianym

Obrazy surrealistyczne celowo burzą logiczny porządek rzeczywistości, porywają do świata surrealistycznej fantazji. Nietypowe zestawienia prowokują nas do podjęcia gry skojarzeń. W swoich obrazach surrealistycznych unikam całkowitego zdefiniowania przekazu.

Sygnatura artystki i certyfikat na odwrocie obrazu.

Obraz został namalowany w technice mixed-media, zabezpieczony werniksem. Forma i kolorystyka obrazu podkreśli charakter nowoczesnej przestrzeni. Idealny do białych i szarych ścian, betonów oraz cegły.

Wymiary obrazu:

50x70 cm

Technika i media:

Obraz ręcznie malowany w technice mixed-media, farby akrylowe, zabezpieczony werniksem

Rama:

Obraz jest sprzedawany bez oprawy, boki zamalowane, gotowy do powieszania.

Dostawa:

Dbam nie tylko o jakość  ręcznie malowanych obrazów, ale również o bezpieczeństwo wysyłki. Obrazy są starannie i solidnie zapakowane, zabezpieczone przed wilgocią i uszkodzeniem mechanicznym.

Na czym polega magia obrazów surrealistycznych

Charakterystyczną cechą obrazów surrealistycznych jest element zaskoczenia osiągnięty poprzez nietypowe zestawienia. Surrealizm zaprzecza logice. Kiedy umysł odbiorcy obrazu surrealistycznego pracuje z prowokującym przekazem, który nie jest całkowicie zdefiniowany, nieświadome uwalnia skojarzenia, a nasza twórcza wyobraźnia włącza się w całkowicie otwarty proces badawczy. U podstaw twórczości surrealistycznej leży chęć kwestionowania narzuconych wartości i norm oraz poszukiwanie wolności. Surrealizm ma na celu odwrócenie ludzkiego doświadczania rzeczywistości. 

Obrazy ręcznie malowane - pasja widoczna w każdym detalu

Piękno sztuki to nie tylko unikatowość obrazu, ale również pasja widoczna w każdym detalu, struktura farby załamująca światło, pociągnięcia pędzla, iluzja optyczna.. to wszytko tworzy wyjątkowy przekaz, który zabiera nas do świata surrealistycznej fantazji.

 

 

Dane techniczne

Rozmiar 50 x 70 cm
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl