Elegancki obraz akt kobiecy na płótnie, abstrakcja kubizm

Dostępność: SPRZEDANY
Cena: 1 400,00 zł 1400.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 5
Kod produktu: 202311302

Opis

Obraz w ramie, ESSENCE elegancki obraz do salonu

Obraz olejny ręcznie malowany na płótnie, w technice mixmedia ze szczególnym zaakcentowaniem struktur, które tworzą kształty kobiecego ciała. Obraz symbolizuje równowagę pomiędzy siłą, a delikatnością kobiecej natury. Biała kolorystyka złamana ciepłymi odcieniami pasuje do większości wnętrz. Nutka kubizmu zaklęta w  kobiecych kształtach, elegancja i nowoczesność. Rozbicie obiektu malarskiego na szereg osobnych płaszczyzn, oglądanych w różnym oświetleniu, które następnie są przedstawiane obok siebie na płótnie. Takie geometryczne rozbicie daje pełniejszy obraz analizowanego obiektu i jest charakterystyczne dla kubizmu. Obraz sygnowany na odwrocie, wysyłany z certyfikatem autentyczności.

Projekt: Essence

Wymiary obrazu:

80x100 cm

Kolorystyka obrazu:

Kolory dominujące: ciepłe odcienie białego i czarny. Zdjęcia obrazu zostały wykonane celowo w różnym oświetleniu, pozwoliło to ukazać paletę kolorystyczną i detale zmieniające się w zależności od barwy i natężenia światła. Zdjęcia obrazu nie oddają całego piękna, które jest w stanie wychwycić jedynie ludzkie oko.

Technika i media:

Obraz namalowany farbami olejnymi, zabezpieczony werniksem

Rama:

Obraz oprawiony w minimalistyczną ramę sosnową typu box o czarnym wykończeniu. Czarna rama obrazu stanowi swoiste domknięcie głównego tematu obrazu. Podkreśla geometryczna formę minimalistycznej abstrakcji.

Dostawa:

Dbam nie tylko o jakość malowanych obrazów, ale również o bezpieczeństwo wysyłki. Obrazy są starannie i solidnie zapakowane, zabezpieczone przed wilgocią i uszkodzeniem mechanicznym. Przesyłka ubezpieczona.

Obrazy Kubizm w Akcie Kobiecym

W moich obrazach, akt kobiecy zyskuje nowe oblicze. Charakterystyczne rozkładanie formy na geometryczne kształty pozwala na zbadanie i przedstawienie kobiecego ciała w nowym świetle. Każdy obraz to dialog między tradycyjnym pięknem a awangardową ekspresją, ukazując kobiecą sylwetkę w sposób zarówno abstrakcyjny, jak i głęboko osobisty.


Inspiracja i Technika:

Obrazy należące do projektu Essence inspirowane są twórczością kubizmu. Kubizm to kierunek sztuki zrodzony z poszukiwania nowych zasad budowy przestrzennej dzieła odrzuca reguły perspektywy na rzecz geometrycznego uproszczenia elementów kompozycji. Jednym z najsłynniejszych artystów kubizmu jest Pablo Picasso.

Inspiracją dla moich dzieł są zarówno klasyczne akty, jak i nowoczesne postrzeganie kobiecej formy. Technika kubistyczna pozwala na eksplorację różnych aspektów kobiecości, od delikatności po siłę, od tajemnicy po otwartość. Używając kontrastów kolorystycznych i łącząc różne perspektywy, tworzę nowoczesne, minimalistyczne obrazy abstrakcyjne, w których kobiecość zyskuje nowe oblicze.

 

 

Dane techniczne

Rozmiar inny rozmiar

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl