Elegancki obraz minimalizm, abstrakcja kobieta

Dostępność: SPRZEDANY
Cena: 1 590,00 zł 1590.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 5
Kod produktu: 20230731 1

Opis

Obraz w ramie, ESSENCE elegancki obraz do salonu

Obraz olejny ręcznie malowany na płótnie, w technice mixed-media ze szczególnym zaakcentowaniem struktur, które tworzą kształty kobiecego ciała. Obraz symbolizuje równowagę pomiędzy siłą, a delikatnością kobiecej natury. Biała kolorystyka złamana ciepłymi odcieniami pasuje do większości wnętrz. Nutka kubizmu zaklęta w  kobiecych kształtach, elegancja i nowoczesność. Rozbicie obiektu malarskiego na szereg osobnych płaszczyzn, oglądanych w różnym oświetleniu, które następnie są przedstawiane obok siebie na płótnie. Takie geometryczne rozbicie daje pełniejszy obraz analizowanego obiektu i jest charakterystyczne dla kubizmu. Obraz sygnowany na odwrocie, wysyłany z certyfikatem autentyczności.

Projekt: Essence

Wymiary obrazu z ramą:

72x102 cm

Kolorystyka obrazu:

Kolory dominujące: ciepłe odcienie białego i czarny. Zdjęcia obrazu zostały wykonane celowo w różnym oświetleniu, pozwoliło to ukazać paletę kolorystyczną i detale zmieniające się w zależności od barwy i natężenia światła. Zdjęcia obrazu nie oddają całego piękna, które jest w stanie wychwycić jedynie ludzkie oko.

Technika i media:

Obraz namalowany farbami olejnymi, zabezpieczony werniksem

Rama:

Obraz oprawiony w minimalistyczną ramę sosnową typu box o czarnym wykończeniu. Czarna rama obrazu stanowi swoiste domknięcie głównego tematu obrazu. Podkreśla geometryczna formę minimalistycznej abstrakcji.

Dostawa:

Dbam nie tylko o jakość malowanych obrazów, ale również o bezpieczeństwo wysyłki. Obrazy są starannie i solidnie zapakowane, zabezpieczone przed wilgocią i uszkodzeniem mechanicznym. Przesyłka ubezpieczona.

Obrazy kubizm, malarstwo współczesne

Obrazy należące do projektu Essence inspirowane są twórczością kubizmu. Kubizm to kierunek sztuki zrodzony z poszukiwania nowych zasad budowy przestrzennej dzieła odrzuca reguły perspektywy na rzecz geometrycznego uproszczenia elementów kompozycji. Jednym z najsłynniejszych artystów kubizmu jest Pablo Picasso.

Obrazy w ramach do salonu

Rama stanowi często domknięcie obrazu, podkreśla jego walory wizualne. Ramy najczęściej wybieramy do mniejszych obrazów i grafik. Styl ramy powinien współgrać z charakterem obrazu. Do nowoczesnych abstrakcji najczęściej stosuje się proste ramy typu box (jak w prezentowanym wyżej obrazie). Część nowoczesnych abstrakcji ma już zamalowane boki, które stanowią część obrazu i nie wymagają dodatkowej oprawy w ramę.

Sztuka we wnętrzu, obrazy do salonu

Potencjał sztuki we wnętrzach doceniają przede wszystkim osoby wrażliwe na piękno, nic tak nie nobilituje wnętrza jak sztuka. Wybierając do salonu obraz na płótnie lub grafikę artystyczną, otrzymujesz gwarancję, że kupujesz niepowtarzalny i oryginalny design. Unikalność ręcznie stworzonego dzieła, będącego efektem przemyśleń i wyrazu twórczego artysty to wartość, która wnosi do wnętrza nową jakość. W dobie wydruków oryginalna sztuka nabiera dodatkowego znaczenia. Salon jest miejscem, w którym spędzamy dużą część dnia, obcowanie z obrazem powinno nam dostarczać pozytywnych wrażeń. Zatapiając się w wygodnym fotelu z filiżanką ulubionej kawy lubimy zatrzymać na chwilę swoje myśli - obcowanie ze sztuką bardzo pomaga w wewnętrznym wyciszeniu się. Sztuka zmusza nas do mimowolnej kontemplacji.

Malarstwo współczesne - młoda sztuka

Należę do artystów młodego pokolenia, a moje obrazy zostały docenione przez polskich i zagranicznych kolekcjonerów. Tworzę głównie  obrazy w 3 nurtach abstrakcje figuratywne, surrealistyczne i minimal-art. Sztuka towarzyszy człowiekowi od początku istnienia. Potrzebujemy otaczać się pięknem, wchodzić w relacje ze sztuką, która ma różne wymiary. Pobudza, inspiruje, uczy innego spojrzenia.

Dane techniczne

Rozmiar inny rozmiar

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl