Obraz w złotej ramie, malarstwo współczesne RED

Dostępność: SPRZEDANY
Cena: 820,00 zł 820.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 5
Kod produktu: 20230731 6

Opis

Obraz w złotej ramie, nietypowe obrazy, młoda sztuka

Ten wyjątkowy obraz stanowi odważne połączenie nowoczesnej formy z klimatem starych ram vintage. Idealny do klasycznych i nowoczesnych wnętrz w stylu loftowym i skandynawskim, pasuje również do salonów urządzonych w dodatkiem mebli wzorowanych na PRL. Przełamanie klasycznego podejścia poprzez połączenie niepowtarzalnego charakteru  i klimatu starych ram z nowoczesną abstrakcją. Rama stanowiła punkt wyjścia do malowanego obrazu. Obraz namalowany ręcznie ręcznie w technice mix media, farby olejne. 

Malarstwo, które intryguje i pobudzają wyobraźnie. Obraz z bogatą strukturą farby. Nieoczywista forma wyrazu prowokuje nasz umysł, pobudza myśli i skojarzenia. Forma i kolorystyka obrazu podkreśli charakter nowoczesnej przestrzeni. Obraz o lekko surrealistycznym zabarwieniu. Idealny do białych i szarych ścian, również betonów i cegły. Sygnatura artystki i certyfikat na odwrocie obrazu.

Wymiary obrazu z ramą:

 26 x 34 cm

Technika i media: 

Obraz namalowany ręcznie w technice mixmedia, farby olejne

Kolorystyka obrazu:

Kolory dominujące: czerwony

Zdjęcia obrazu zostały wykonane w różnym oświetleniu ponieważ kolorystyka obrazu może się zmieniać w zależności od intensywności światła. Zdjęcia nie oddadzą całego piękna ręcznie malowanych obrazów, nasze oko odbiera znacznie więcej, a przy ręcznie malowanych obrazach nawet kont patrzenia może wpływać na intensywność obieranych kolorów lub szczegółów, co zdecydowanie wzbogaca ostateczny odbiór obrazu.

Rama:

Obraz oprawiony w starą drewnianą ramę. Rama została odnowiona i pomalowana w stylu vintage, który pozwolił zachować jej oryginalny charakter.

Dostawa:

Dbam nie tylko o jakość malowanych obrazów, ale również o bezpieczeństwo wysyłki. Obrazy są starannie i solidnie zapakowane, zabezpieczone przed wilgocią i uszkodzeniem mechanicznym.

Polska młoda sztuka - intrygujące obrazy na sprzedaż

Nietypowe obrazy pozwalają stworzyć niebanalne wnętrze. Obrazy w złotych ramach drewnianych pozwalają stworzyć niepowtarzalną galerię ścienną. Łączenie z sobą różnych form sztuki, niebanalnych ram jest typowe dla galerii ściennych  we wnętrzach loftowych, industrialnych i skandynawskich. Wzbogacanie takich galerii o własne fotografie nadaje całości osobisty charakter i podkreśla emocjonalny wymiar wnętrza.

Wybór obrazu do salonu, gabinetu

Potencjał sztuki we wnętrzach doceniają przede wszystkim osoby wrażliwe na piękno, nic tak nie nobilituje wnętrza jak sztuka. Wybierając do salonu obraz na płótnie lub grafikę artystyczną, otrzymujesz gwarancję, że kupujesz niepowtarzalny i oryginalny design. Unikalność ręcznie stworzonego dzieła, będącego efektem przemyśleń i wyrazu twórczego artysty to wartość, która wnosi do wnętrza nową jakość. W dobie wydruków oryginalna sztuka nabiera dodatkowego znaczenia. Salon jest miejscem, w którym spędzamy dużą część dnia, obcowanie z obrazem powinno nam dostarczać pozytywnych wrażeń. Zatapiając się w wygodnym fotelu z filiżanką ulubionej kawy lubimy zatrzymać na chwilę swoje myśli - obcowanie ze sztuką bardzo pomaga w wewnętrznym wyciszeniu się. Sztuka zmusza nas do mimowolnej kontemplacji.

Malarstwo współczesne

Należę do artystów młodego pokolenia, a moje obrazy zostały docenione przez polskich i zagranicznych kolekcjonerów. Tworzę głównie  obrazy w 3 nurtach abstrakcje figuratywne, surrealistyczne i minimal-art. Sztuka towarzyszy człowiekowi od początku istnienia. Potrzebujemy otaczać się pięknem, wchodzić w relacje ze sztuką, która ma różne wymiary. Pobudza, inspiruje, uczy innego spojrzenia.

Dane techniczne

Rozmiar inny rozmiar

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl