Obraz ręcznie malowany na płótnie Literatura faktu

Dostępność: SPRZEDANY
Cena: 790,00 zł 790.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 5
Kod produktu: 3307519x

Opis

Obraz Literatura faktu, ręcznie malowany obraz na płótnie, surrealistyczny

Obrazy surrealistyczne celowo burzą logiczny porządek rzeczywistości, porywają do świata surrealistycznej fantazji. Nietypowe zestawienia prowokują nas do podjęcia gry skojarzeń. W swoich obrazach surrealistycznych unikam całkowitego zdefiniowania przekazu. Obraz został namalowany w technice mixed-media, farby olejne, akrylowe, tusz akrylowy. Obraz zabezpieczony werniksem.

Obraz pochodzi z cyklu: Expanse

Sygnatura artystki i certyfikat na odwrocie obrazu.

Forma i kolorystyka obrazu podkreśli charakter nowoczesnej przestrzeni. Idealny do białych i szarych ścian, betonów oraz cegły.

Wymiary obrazu:

50x70 cm

Technika i media:

Obraz ręcznie malowany w technice mixed-media, farby akrylowe, olejne, tusze, zabezpieczony werniksem

Rama:

Obraz jest sprzedawany bez oprawy, boki zamalowane, gotowy do powieszania.

Dostawa:

Dbam nie tylko o jakość malowanych obrazów, ale również o bezpieczeństwo wysyłki. Obrazy są starannie i solidnie zapakowane, zabezpieczone przed wilgocią i uszkodzeniem mechanicznym.

Na czym polega magia obrazów surrealistycznych

Charakterystyczną cechą obrazów surrealistycznych jest element zaskoczenia osiągnięty poprzez nietypowe zestawienia. Surrealizm zaprzecza logice. Kiedy umysł odbiorcy obrazu surrealistycznego pracuje z prowokującym przekazem, który nie jest całkowicie zdefiniowany, nieświadome uwalnia skojarzenia, a nasza twórcza wyobraźnia włącza się w całkowicie otwarty proces badawczy. U podstaw twórczości surrealistycznej leży chęć kwestionowania narzuconych wartości i norm oraz poszukiwanie wolności. Surrealizm ma na celu odwrócenie ludzkiego doświadczania rzeczywistości. 

 

Dane techniczne

Rozmiar 50 x 70 cm
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl