Grafika warsztowa A5 papier z włókien konopii

Dostępność: SPRZEDANY
Cena: 100,00 zł 100.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Kod produktu: 3196726

Opis

Oryginalne grafiki - grafika warsztatowa z matrycy na papierze czerpanym

Grafika artystyczna, wykonana jest w technice monodruku z matrycy przy użyciu prasy graficznej. Charakterystyczną zaletą monoprintu jest unikatowość każdej z odbitek. Można powiedzieć, że każda z nich stanowi wariację tematu głównego grafiki. Ta nie powtarzalność związana jest z tonami tła. Technika nie pozwala na uzyskanie wielu odbitek co jest jej niewątpliwą zaletą.

Odbitki zostały wykonane na papierze czerpanym z charakterystycznymi nierównymi krawędziami.

Grafiki są sygnowane suchą pieczęcią widoczną na zdjęciu.

Wymiary grafiki:

A5 (papier czerpany z włókien kopii) trwale umieszczona na kartonie bawełnianym A4

Papier:

Wysokiej jakości papier czerpany z włókien konopi odporny na starzenie A5. Naturalnie biały, bez wybielaczy optycznych, w odcieniu ciepłej bieli, umieszczony trwale na kartce papieru bawełnianego A4

Ramki:

Wszystkie prace są sprzedawane bez oprawy, co daje dodatkowo szerokie możliwości aranżacyjne. Wymiary prac pasują do ram dostępnych na rynku, również ram z gotowym passe-partout. Charakter obrazu nie narzuca swoją formą wyboru konkretnej kolorystyki ram.

Dostawa:

Dbam nie tylko o jakość prac, ale również o bezpieczeństwo wysyłki. Prace są starannie zapakowane bez rolowania, zabezpieczone przed wilgocią i uszkodzeniem mechanicznym, co pozwala na włożenie zakupionych prac w ramki zaraz po odpakowaniu.

Oryginalne, grafiki czarno-białe - współczesna grafika artystyczna (warsztatowa)

Współczesna grafika warsztatowa to termin określający wszystkie techniki druku artystycznego poza drukiem przemysłowym - poligrafią. Grafika warsztatowa obejmuje cały proces twórczy od wykonania projektu, sporządzenia matrycy do wykonania odbitki, ryciny. Liczba uzyskanych odbitek jest ograniczona i zależy od matrycy i techniki, która przygotowywana jest tradycyjnymi, warsztatowymi metodami. Grafika artystyczna od pozostałych dziedzin sztuki odróżnia możliwość powielenia oryginalnego dzieła sztuki.

Współczesna grafika artystyczna wywodzi się od pierwszych technik druku i obejmuje między innymi takie techniki jak: drzeworyt, miedzioryt, akwaforta, akwatinta, suchoryt, miedzioryt, monoprint.

Dane techniczne

Rozmiar inny rozmiar
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl