Rzeźby artystyczne z gliny i kamienia, figurka postacie

Dostępność: REZERWACJA
Cena: 1 000,00 zł 1000.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 5
Kod produktu: 202401051

Opis

Unikatowa rzeźba artystyczna, rzeźba gabinetowa PERSPECTIVE

Rzeźba została wykonane z gliny. Biomorficzne kształty nawiązujące do ludzkich sylwetek wyrażają stan umysłu, emocje i relacje jakie dzielimy z innymi. Rzeźby mają nowoczesną formę. Czarno-biała kolorystyka uwydatnia charakter rzeźb. Delikatny połysk podkreśla szlachetność wykończenia. Rzeźby są niezwykle osobliwe również ze względu na efekt jaki wywołują oglądane z bliska, z uwagi na bogactwo szczegółów.

Wymiary rzeźby:

Wysokość: 41 cm

Kolorystyka rzeźby:

Czarno-biała

Autor:

Krystyna Siwek

Dostawa:

Dbam nie tylko o jakość, ale również o bezpieczeństwo wysyłki. Rzeźby są starannie i solidnie zapakowane, zabezpieczone przed uszkodzeniem mechanicznym.

 

Rzeźby artystyczne do salonu, gabinetu

Rzeźba artystyczna we wnętrzu pozwala uzyskać nieprzeciętny efekt, którego nie osiągniemy za pomocą wprowadzenia do wnętrza innych dzieł sztuki. Myślę, że w każdym, nawet małym mieszkaniu znajdą się miejsca, które, aż się proszą o akcent w postaci rzeźby, to miejsca, które ściągają naszą uwagę.

Idealnym miejscem do ekspozycji rzeźb są przecięcia osi widokowych, miejsca, które pozwolą nam oglądać rzeźbę z dwóch stron. Kolejnym dobrym miejscem do ekspozycji rzeźby są zamknięcia osi widokowych np. punkt na końcu korytarza, wnęki, półpiętro klatki schodowej. Duże rzeźby najczęściej wymagają od nas większej przestrzeni, są mocnym akcentem we wnętrzu, który potrzebuje ekspozycji, najlepiej będą prezentowały się na zamknięciu długich osi widokowych, jak korytarz. Średnie figury i rzeźny możemy ustawić we wnękach, narożnikach. Do ekspozycji małych rzeźb, figurek, pamiątek najlepsze będą komody i półki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl