Obraz olejny na płótnie abstrakcja ze złotem 50x70

Dostępność: SPRZEDANY
Cena: 900,00 zł 900.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 5
Kod produktu: 3252158

Opis

Obrazy olejne na płótnie -  nowoczesne abstrakcje ze złotem, surrealizm

Obraz olejny, surrealistyczny namalowany ręcznie na lnianym płótnie. Unikatowe połączenie starego złota i czerni nadającej głębi. Sploty linii, które łączą w nierozerwalną całość. Obraz olejny z wyraźną strukturą farby. Obraz surrealistyczne celowo burzą logiczny porządek rzeczywistości, porywają do świata surrealistycznej fantazji. Nietypowe zestawienia prowokują nas do podjęcia gry skojarzeń. W swoich obrazach surrealistycznych unikam całkowitego zdefiniowania przekazu, pozostawiam przestrzeń na własną interpretację.

Wymiary obrazu:

50x70 cm

Technika i media:

Obraz został namalowany farbami olejnymi

Rama:

Obraz jest sprzedawany bez oprawy, boki zamalowane, gotowy do powieszania. Płótno naciągnięte na grube krosna sosnowe

Dostawa obrazu:

Dbam nie tylko o jakość wykonania obrazu, ale również o bezpieczeństwo wysyłki. Obrazy są starannie i solidnie zapakowane, zabezpieczone przed wilgocią i uszkodzeniem mechanicznym.

Na czym polega magia obrazów surrealistycznych

Charakterystyczną cechą obrazów surrealistycznych jest element zaskoczenia osiągnięty poprzez nietypowe zestawienia. Surrealizm zaprzecza logice. Kiedy umysł odbiorcy obrazu surrealistycznego pracuje z prowokującym przekazem, który nie jest całkowicie zdefiniowany, nieświadome uwalnia skojarzenia, a nasza twórcza wyobraźnia włącza się w całkowicie otwarty proces badawczy. U podstaw twórczości surrealistycznej leży chęć kwestionowania narzuconych wartości i norm oraz poszukiwanie wolności. Surrealizm ma na celu odwrócenie ludzkiego doświadczania rzeczywistości. 

Obrazy ręcznie malowane - pasja widoczna w każdym detalu

Piękno sztuki to nie tylko unikatowość obrazu, ale również pasja widoczna w każdym detalu, struktura farby załamująca światło, pociągnięcia pędzla, iluzja optyczna.. to wszytko tworzy wyjątkowy przekaz zabierający nas do świata surrealistycznej fantazji.

 

Dane techniczne

Rozmiar 50 x 70 cm
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl