Unikatowe Malarstwo Obrazy ręcznie malowane na sprzedaż KrystynaSiwek.com

Wyjątkowa kolekcja obrazów na płótnie malowanych ręcznie. Obrazy bezpośrednio z pracowni artystki do twojego wnętrza. Malując na płótnie wykorzystuję różne media i formy. Lubię niebanalne połączenia. Eksperymentując z kolażem i różnymi strukturami wydobywam głębię obrazu z płaskiej przestrzeni, która zmienia się w zależności od kąta patrzenia.

Obrazy ręcznie malowane na płótnie Malarstwo Obrazy na Sprzedaż

Duży obraz 120x120 Energies Duży obraz 120x120 Energies
Cena:

1 650,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
Duży obraz Silence no.3 Duży obraz Silence no.3
Cena:

1 680,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
Obraz olejny Misty no.21 Obraz olejny Misty no.21
Cena:

790,00 zł

szt.
zobacz więcej
Obraz olejny Misty no.22 Obraz olejny Misty no.22
Cena:

920,00 zł

szt.
zobacz więcej
Obraz Misty no.23 Obraz Misty no.23
Cena:

800,00 zł

szt.
zobacz więcej

Obrazy ręcznie malowane do salonu - przyjemność z wyboru

obrazy ręcznie malowane na płótnie do salonu

Znalezienie obrazu, który będzie współgrał z naszym wnętrzem i naszym ja jest trudnym wyzwaniem. Obraz stanowi duszę salonu, jest oknem, które łączy nas ze światem sztuki. Złotą zasadą przy wyborze obrazu jest zakup obrazu, który do nas przemawia, ma to unikalne "coś", co sprawia, że chcemy go mieć. Obcowanie ze sztuką powinno sprawiać nam przyjemność. Inne obrazy zagoszczą we wnętrzach japandii, wabi sabi, loftowych, białych salonach w stylu skandynawskim, czy nowoczesnych minimalistycznych przestrzeniach. Sam wybór wykończenia w dużym stopniu określa także nasze preferencje co do wyboru obrazu, określone naszymi indywidualnym poczuciem estetyki.

Obrazy ręcznie malowane to wyraz nie tylko umiejętności artysty, ale także pasji, wyobraźni i emocji. Ręcznie malowane działa przenosą Cię w świat, w którym każde pociągnięcie pędzla odciska uczucia i myśli, tworząc niepowtarzalne dzieła sztuki.

Malując obrazy na płótnie i papierze lubię eksperymentować, łączyć z sobą różne formy, faktury i materiały. Najbardziej pociąga mnie w tym procesie krucha granica pomiędzy tym co zamierzone, a przypadkowe. Nie potrafię zamknąć swojej twórczości w sztywnych ramach, wybrać jednego stylu. Jest we mnie zbyt wiele sprzeczności i pragnień, które determinują moją sztukę. Proces twórczy jest dla mnie częściowo poszukiwaniem nowych form wyrazu. Nie lubię narzucać swojej wizji odbiorcy, pozostawiam przestrzeń na niedopowiedzenia.

Moje obrazy sprzedają również międzynarodowe galerie sztuki, londyńska galeria Saatchiart i paryska galeria Balthasart.

obrazy ręcznie malowane na płótnie

Obrazy ręcznie malowane - unikalność w każdym detalu

Każdy artysta wkłada serce w swoje prace. Dlatego każdy obraz jest unikalny w każdym detalu. Każde pociągnięcie pędzla ma znaczenie, każdy kolor jest starannie dobrany. To dlatego nasze obrazy ręcznie malowane są tak wyjątkowe - są wyrazem naszej pasji do sztuki.

Oryginalne, ręcznie malowane obrazy - gwarancja wyjątkowego designu w salonie

Wybierając do salonu obraz na płótnie lub grafikę artystyczną, masz gwarancję, że kupujesz coś niepowtarzalnego i oryginalnego. Unikalność ręcznie stworzonego dzieła, będącego efektem przemyśleń i wyrazu twórczego artysty to wartość, która wnosi do wnętrza nową jakość. W dobie wydruków oryginalna sztuka nabiera dodatkowego znaczenia. Salon jest miejscem, w którym spędzamy dużą część dnia, obcowanie z obrazem powinno nam dostarczać pozytywnych wrażeń. Zatapiając się w wygodnym fotelu z filiżanką ulubionej kawy lubimy zatrzymać na chwilę swoje myśli - obcowanie ze sztuką bardzo pomaga w wewnętrznym wyciszeniu się. Sztuka zmusza nas do mimowolnej kontemplacji.

Obrazy ręcznie malowane - młoda sztuka

Należę do artystów młodego pokolenia, a moje obrazy zostały docenione przez polskich i zagranicznych kolekcjonerów. Tworzę głównie  obrazy w 3 nurtach abstrakcje figuratywne, surrealistyczne i minimal-art.

Sztuka towarzyszy człowiekowi od początku istnienia. Potrzebujemy otaczać się pięknem, wchodzić w relacje ze sztuką, która ma różne wymiary. Pobudza, inspiruje, uczy innego spojrzenia. Sztuka jest największym bogactwem cywilizacji. Wejdź do świata sztuki tworzonej z pasji i sprawdź ofertę naszej galerii internetowej. Pojęcie malarstwa współczesnego odnosi się do sztuki powstającej po II wojnie światowej. Zawiera w sobie wiele kierunków, prądów i manifestacji. Charakterystyczną cechą tego okresu była zmiana modelu myślenia o sztuce. Malarstwo współczesne przestało być analogią absolutu, stała się wyrazem ekspresji artysty. Dzieło artysty ma jawić się jako katharsis - oczyszczenie. Sztuką jest każda celowa aktywność artystyczna. Obrazy współczesnych artystów łączą w sobie wiele technik malarskich, korespondujących z takimi nurtami jak abstrakcjonizm, minimalizm, pop art, czy taszyzm. Współcześni artyści w swoich obrazach nie dążą do perfekcji lecz przede wszystkim do wyrażenia swojej ekspresji, wewnętrznych przeżyć, emocji. Malarstwo współczesne swoim wyrazem ukazuje patrzenie artysty na współczesne zagrożenia i problemy, jest swojego rodzaju manifestem. Może być również wyrazem nadziei, pozytywnych emanacji. Malarstwa współczesnego nie da się zamknąć w sztywnych ramach, ewoluuje wraz z społeczeństwem, jest wrażliwe na otaczający nas świat.

duże obrazy ręcznie malowane do salonu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl