Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Rzeźba tors, duże rzeźby sylwetek damskich i męskich wykonane z gliny

Oryginalne rzeźby, figury popiersia, torsu. Rzeźba sylwetek damskich i męskich zostały wykonane z gliny na stalowej konstrukcji osadzone na surowym,betonowym postumencie, który podkreśla ich nowoczesny charakter. Rzeźby z cyklu NUDE to ekspresja siły przy jednoczesnym manifeście ulotności. Rzeźby torsów kobiecych i męskich są niezwykle osobliwa również ze względu na efekt jaki wywołuje oglądana z bliska, z uwagi na bogactwo szczegółów i szlachetność wykończenia.

Rzeźby tors, popiersie

Rzeźba Taurus no.2, tors męski cykl NUDE

Rzeźba Taurus no.2, tors męski cykl NUDE
Rzeźba Taurus no.2, tors męski cykl NUDE

Tors męski duża rzeźba, sylwetka mężczyzny NUDE

Rzeźba mężczyzny została wykonana z gliny i stali, na betonowym postumencie. Rzeźba to ekspresja ulotności i piękna ludzkiego ciała przy jednoczesnym manifeście siły. Rzeźba, tors męski w dominującym kolorze ciemnego brązu przetykanego zgaszoną czerwienią. Rzeźba mężczyzny jest niezwykle osobliwa również ze względu na efekt jaki wywołuje oglądana z bliska, z uwagi na bogactwo szczegółów i szlachetność wykończenia.

Forma i design rzeźby podkreślą charakter nowoczesnego salonu lub gabinetu.

 

Forma i design rzeźby podkreśli charakter nowoczesnego salonu lub gabinetu.

 

 

 

Dostępność: dostepny

Cena:

2 850,00 zł

szt.

Rzeźba sylwetki kobiety i mężczyzny

Cykl NUDE jest kolejną wariacją na temat ludzkiego ciała, pojmowanego nie tylko w wymiarze materialnym, lecz przede wszystkim duchowym. W cyklu rzeźb Nude skupiłam się bardziej na fizycznej zmysłowości i ekspresji siły jaką daje sama bryła, kształt.

Rzeźba tors

Tors to rzeźba korpusu sylwetki ludzkiej bez rąk i nóg, zazwyczaj bez głowy. W rzeźbie współczesnej bardzo często torsy zyskują nową ekspresję abstrakcyjną.

Najczęściej do ekspozycji tego rodzaju rzeźb wykorzystywany jest wysoki postument, mniejsze rzeźby torsów i popiersi najczęściej stawiamy na komodach.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl