Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Obraz na ścianę do sypialni

Obrazy do sypialni ze szczyptą seksapilu, niezwykle zmysłowe akty kobiece malowane na płótnie. Obrazy do sypialni mojego autorstwa wyróżnia subtelność wyrazu. Obraz na którym kobiecość zyskuje wielowymiarowość. Akt kobiecy w nowoczesnej odsłonie - nie tylko na ścianę nad łóżkiem.

 

Obrazy do sypialni - akty

Obraz olejny Ulotność 100x100

Obraz olejny Ulotność 100x100
Obraz olejny Ulotność 100x100

Ręcznie malowany obraz olejny do salonu

Obraz olejny namalowany ręcznie w technice mix media. Malarstwo surrealistyczne intryguje i pobudzają wyobraźnie. Obraz z bogatą strukturą farby. Nieoczywista forma wyrazu prowokuje nasz umysł, pobudza myśli i skojarzenia. Obrazy surrealistyczne celowo burzą logiczny porządek rzeczywistości, porywają do świata surrealistycznej fantazji. Forma i kolorystyka obrazu podkreśli charakter nowoczesnej przestrzeni. Idealny do białych i szarych ścian, również betonów i cegły. Sygnatura artystki i certyfikat na odwrocie obrazu.

 

 

Dostępność: dostepny

Cena:

1 500,00 zł

szt.

Akt kobiecy - obrazy do sypialni, które tworzą klimat

Najważniejszą rzeczą w sypialni jest klimat i intymność, dlatego obraz w sypialni powinien podkreślać tą atmosferę, a przynajmniej współgrać z nią. Obrazy mojego autorstwa mają w sobie dużą subtelność, która delikatnie wydobywa z nich nutkę erotyzmu, stawiając przede wszystkim na zmysłowość przekazu.  Piękno ludzkiego ciała w innej osłonie - sztuka pozwala spojrzeć na wiele rzeczy inaczej - pobudza wyobraźnie i zmysły, to dlatego obrazy akty pozwalają spojrzeć na zmysłowość inaczej. Ludzkie ciało od zawsze fascynowało artystów i jest niewyczerpanym źródłem inspiracji. Każda kobieta jest piękna i zarazem inna - to ta unikatowość pozwala czerpać inspiracje artystą malującym akty. Obrazy akty mojego autorstwa są sensualnym spojrzeniem na ciało. Malując akty tworzę swojego rodzaju grę niedopowiedzeń, dążę do pokazania nagości poprzez światło i kontrasty kolorów. Akty kobiece - oryginalne obrazy olejno-akrylowe malowane na płótnie

obrazy akty kobiece do sypialni

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl